Обіцяють, що в лютому будуть найнижчі платіжки

197
Фотоілюстрація

Минулого місяця в Запоріжжі мешканці сипали гнівні коментарі в соціальних мережах, адже ціни на опалення обіцяли знизити, а по факту вийшло, що довелося платити ще більше. І ось, влада знову обіцяє низькі тарифи.

За словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука у лютому платіжки мають бути найнижчими, пише “Економічна правда“.

У січні ж (у порівнянні з груднем) платити доведеться більше через зростання ціни на газ, а також збільшився обсяг споживання блакитного палива. Температура повітря знизилася, відповідно, населення більше використовує газу.

За цей місяць нараховувати за послуги ЖКГ мають менше. Чиновник особисто дав обіцянку в присутності журналістів.

«Вона буде нижчою, ніж в грудні. Зараз те, що ми бачимо, це те, що ціни на газ продовжують знижуватись. Ми це забезпечимо, щоб це було враховано в платіжці», говорить він.

Нагадаємо, за словами директора «Міських теплових мереж» Олександра Грека економія для містян склала 24,5% в грудні поточного року. Суму перерахунку було зображено окремою графою в платіжці. На вартість, окрім ціни на газ, суттєво вплинула середньодобова температура повітря. Чим вона нижча тим більше витрачається гігакалорій. Щодо порівняння цін на тепло з листопадом: в осени було тепліше, відповідно менше витрачалося гігакалорій.

Читайте також:

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...