Заступник голови ОП повідомив, що буде з колишнім головою Запорізької області – фото

353
Фото: Forpost

Як ми вчора повідомляли, сьогодні, 12 червня, до Запоріжжя прибули заступник голови ОП Сергій Трофімов, міністр МВС Арсен Аваков та генпрокурорка Ірина Венедіктова аби офіційно представити нового очільника області – Віталія Боговіна.

На захід впустили представників ЗМІ. Наша журналістка з місця події повідомляє, що в залі присутні також голова СБУ Іван Баканов, приїзд якого не анонсувався, та перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров.

Нещодавно Віталій Туринок відзвітувався про свою роботу. До слова, він пробув на посаді голови облдержадміністрації менш як рік. Його призначення відбулося 6 вересня 2019 року. Після виступу Сергій Трофімов розповів, що Туринок залишається в команді й допомагатиме на центральному рівні.

Нагадаємо, 20 травня на засіданні Уряду Кабмін погодив звільнення Віталія Туринка з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації. Як повідомив прем’єр-міністр: “Написана заява “за угодою сторін”. 

Під час засідання Віце-прем’єр Михайло Федоров повідомив, що Запорізька область знаходиться на третьому місці з кінця по ефективності голови обласної адміністрації. Окрім цього, він зазначив, що є інформація від правоохоронних органів про відкриття кримінальних проваджень на заступників чинного голови адміністрації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...