“Почуй серцем”: вдови запорізьких АТОвців читають на радіо казки дітям окупованого Донбасу – ФОТО

115
Фото: facebook.com

У Мелітополі стартував унікальний проект “Почуй серцем”. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла координатор ГО “Побратим” Світлана Алексєєва.

Суть проекту

Вдови бійців та мелітопольські військові читатимуть казки дітям Донбасу, що мешкають на звільнених та окупованих територіях, на хвилях волонтерського радіо “Tryzub FM”.

Ця станція патріотичного спрямування працює в УКХ-діапазоні в Карлівці Донецької області, а також веде аудіо- і відеотрансляції онлайн. Почала мовлення 15 червня 2016 року. Гасло радіостанції “Tryzub FM” – радіо вільних людей”.

“Почуй серцем” – це спільний проект “Тризубу” та центру “Побратим”. Технічну підтримку йому надав Мелітопольський відділ культури. Автором ідеї та керівником проекту стала Олена Стрілецька.

“Що ми робимо?

Читаємо казки. Мелітопольскі воїни АТО (ООС), їх дружини та дружини загиблих Героїв читають казки для дітлахів з окупованих територій”, – розповідає Алексєєва.

Першими казки у студії “Tryzub FM” вчора читали Оксана Козолій та Оксана Скочкова – дружини загиблих льотчиків, членів екіпажу ІЛ-76 – гвардії старшого лейтенанта Олександра Козолія та гвардії капітана Ігора Скочкова.

Фото: facebook.com
Фото: facebook.com

Своїм проектом мелітопольці хочуть нагадати жителям окупованого Донбасу, що пам’ятають про них.

“Щоб знали, що ми, українці, пам’ятаємо про своїх. Щоб чули наші голоси. Щоб знали, що ми разом”, – кажк координатор ГО “Побратим” Світлана Алексєєва.

За її словами, казки для дітей – перший етап проекту. У другому візьмуть участь відомі українці. Їхні прізвища поки лишаються інтригою, але усі вже дали згоду, за що команда проекту дуже вдячна.

Читайте також: До Запоріжжя завітав естонський мандрівник, який подорожує світом на УАЗику

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...