Поліція: інформація щодо побиття громадського активіста на Запоріжжі, через його політичну діяльність, не відповідає дійсності

104
Фото: Google.com

Повідомлення розміщене політичною партією у соціальній мережі щодо нападу та побиття у Запоріжжі громадського активіста, через його громадського-політичну діяльність не відповідає дійсності. Учасники конфлікту встановлені. Триває перевірка, повідомили у Відділі комунікації поліції Запорізької області.

22 вересня на сторінці політичної партії у Facebook з’явилась інформація щодо нападу на голову Запорізької міської організації.

«Напад двох осіб пов’язаний з його громадсько-політичною діяльністю. У Сергія діагностовано струс мозку. Ми вимагаємо від правоохоронних органів докласти максимальних зусиль для встановлення обставин нападу та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності», – було сказано у повідомленні.

В ході вжитих заходів поліцейськими встановлено, що 22 вересня до лікарні з тілесними ушкодженнями звернулись двоє мешканців Запорізької області: громадський активіст 1982 року народження та представник підрядної організації 1975 року народження.

Під час проведення бесіди з потерпілими з’ясовано, що в смт Кушугум Запорізького району підрядна організація, з метою благоустрою встановлювала загорожі біля контейнерів для сміття. Громадський активіст, з особистих переконань, вступив у словесну перепалку з представником будівельної організації. В результаті між чоловіками почалася бійка.

Обидва учасники конфлікту з ушкодженнями звернулись за медичною допомогою до лікарні. Їх життю та здоров’ю нічого не загрожує, заявили правоохоронці. Наразі поліцейським проводиться перевірка.

Читайте також: “Нардеп чи злодій?” – Костянтин Бриль про депутата Вадима Кривохатько

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...