Росіяни старанно приховують інформацію про поранених моряків

38
На фото архієпископ Климент. Скріншот з відео

Вже який день представники української влади, просто небайдужі люди намагаються отримати інформацію про ранених моряків. Проте окупанти «тримають оборону».

На сьогодні відомо, що заарештованих в окупованому Криму українських моряків розмістили в «жіночий блок» Сімферопольського СІЗО. До поранених другий день намагається потрапити архієпископ Климент, проте його не пускають. Повідомляє кореспондент «Радіо свобода» Антон Наумлюк, пише «Українська правда»:

«Доставлених в Сімферопольське СІЗО українських моряків, яким вчора обрали запобіжний захід, розмістили в «жіночий блок», якомога далі від арештантів, в кілька камер. Тобто вони не перебувають поодинці», – говорить журналіст.

Тож достовірно не відомо про стан полонених.

«Зараз йде мова про те, щоб мені дали можливість, відповідно до гуманітарного права, потрапити до тих хлопців, які зараз в лікарні. Також хочу зустрітися з лікарем, щоб зрозуміти, в якому стані зараз перебувають хлопці», – турбується у свою чергу архієпископ Климент.

Нагадаємо, вчора, 27 листопада, Київський районний суд захопленого Сімферополя на 2 місяці заарештував 12 українських моряків, захоплених ФСБ Росії в районі Керченської протоки. Також запобіжного заходу обрали 3 пораненим під час штурму українцям – Андрію Артеменко, Андрію Ейдеру та Василю Сорокі. Їх взяли під варту на два місяці (до 25 січня).

Читайте також: Українські моряки відкидають усі звинувачення й наголошують, що кордонів не порушували

загрузка...
Загрузка...