Працівникам “Запоріжжяобленерго” почали виплачувати заборгованість по заробітній платні

110
Фото: Google.com

Як повідомили у прес-службі Запорізької ОДА, “Запоріжжяобленерго” виплатило своїм працівникам перший транш заборгованості із зарплатні. Це стосується місячної заборгованості, адже погашення боргів було заплановано саме в помісячному режимі.

Коли борги будуть виплачені у повному обсязі – не повідомляють, адже підприємство досі не налагодило механізм, за яким це має відбуватися.

Нагадаємо, питання боргу ПАТ «Запоріжобленерго» вже давно гостро стоїть в регіоні. Компанія заборгувала співробітникам близько 240 мільйонів гривень заробітньої плати, а ситуація на підприємстві критична. За цей час з підприємства звільнилося більше 1250 співробітників, а фактично кожна п’ята посада вакантна. Ділянки, де відсутні співробітники, частково або повністю, вже не можуть виконувати свої функції. Найгірша ситуація з плинністю висококваліфікованих працівників склалася уЗапоріжжі та Бердянську. Люди у відчаї почали влаштовувати акції протесту, перекриваючи проспект. Запоріжці, стомившись чекати вирішення проблеми на регіональному рівні, звернулися до центральної влади.

Читайте також: По факту травмирования пассажиров в поезде «Киев — Бердянск» открыто уголовное производство

загрузка...