Представники відомої німецької авіакомпанії зацікавились міжнародним аеропортом «Запоріжжя»

439
Фото: Google.com

На сайті Запорізької міськради повідомили про можливу співпрацю між міжнародною авіакомпанією «Lufthansa» та міжнародним аеропортом «Запоріжжя».

Вчора, 2 квітня, відбулася зустріч з німецькою делегацією. Їх зацікавили нові можливості нашого аеропорту.

«У своєму виступі ви представили детальну інформацію про аеропорт та перспективи його розвитку. Це показує скільки уваги ви особисто приділяєте цьому питанню. Об’єм робіт з будівництва нового термінали стали для нас важливим аргументом, щоб зацікавитися вивченням запорізького аеропорту, оцінити можливості, щодо подальшої співпраці», – наголосив генеральний менеджер з продажу авіакомпанії «Lufthansa» Рене Койнзак.

Вивчивши всі пункти, представники оголосять про рішення – чи буде міжнародна компанія співпрацювати з запорізьким аеропортом.

Нагадаємо, місцева влада втілює в життя програму з розвитку аеропорту «Запоріжжя». Побудована нова дорога від траси Харків-Запоріжжя до аеропорту, реконструкція злітних смуг, робітники будують новий термінал (об’єкт обіцяють здати у цьому році). 2018 року потік пасажирів перевищив відмітки 400 тисяч. Прибуток підприємства 50 мільйонів гривень в рік.

Для довідки: «Lufthansa» – флагманський авіаперевізник Німеччини, один з найбільших в Європі, включає у себе такі великі авіакомпанії як Swiss International Airlines та Austrian Airlines. Здійснює рейси у 78 країн світу.

Читайте також: Щоб розвіяти міфи, міністр інфраструктури розповів для чого потрібен аеропорт на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...