Щоб розвіяти міфи, міністр інфраструктури розповів для чого потрібен аеропорт на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей

642
Фото: УНІАН

У листопаді 2018 року міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив про будівництво нового аеропорту – на кордоні Дніпропетровської та Запорізької областей поблизу селища Солоне. Після чого, запоріжці почали дискутувати, мовляв, для чого новий аеропорт, якщо на будівництво нового терміналу «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» витрачені великі кошти.

Чиновник для ЗМІ прокоментував ситуацію та пояснив причини. За його словами новий аеропорт потрібен, щоб у майбутньому уникнути проблем, адже комунальні підприємства знаходяться у незрозумілій власності.

«Аеропорти знаходяться в незрозумілій власності. І ми не можемо ризикувати грошима платників податків» – говорить він.

Минулого року Укравтодор завершив будівництво автомагістралі Дніпро Запоріжжя, що дозволить громадянам зручно добиратися до нового аеропорту «Придніпров’я». На даний момент погоджується документація на будівництво.

Також, Омелян запевнив, що негативного впливу на діючі аеропорти Запоріжжя та Дніпра будівництво нового не матиме.

«Ми бачимо, що це абсолютно нормальна модель для розвитку регіону. Конгломерація, про яку ми говоримо – Дніпро – Запоріжжя – Кривий Ріг, має більше населення, ніж Київ. А тому всі існуючі аеропорти успішно працюватимуть».

Будівництвом «повітряних воріт» між Запоріжжям та Дніпром буде займатися китайська компанія China Airport Construction Group Corporation.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...