Робоча група не хоче визнавати громадські слухання з приводу будівництва ТРЦ дійсними

612
Фото: "Первый Запорожский"

Результати громадських слухань з приводу будівництва ТРЦ в парку Яланського, які відбулися вчора, 6 травня у кінотеатрі ім. Довженка, не хоче визнавати робоча група. Відповідне повідомлення з`явилося на сайті Запорізької міської ради.

Таке рішення робоча група, створена мерією, мотивує великою кількістю порушень під час слухань. Зокрема йдеться про те, що представники Кальцева, який хоче побудувати у центрі Запоріжжя ТРЦ, не змогли презентувати проект «Сучасний центр міста» усім присутнім через, цитуємо – “активну протидіяю з боку супротивників забудови”.

Начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Володимир Головешко каже, що вивчив протокол робочої групи,він вважає, що формально слухання пройшли, але з численними порушеннями, а тому визнавати результати не варто.

Нагадаємо, вчора на громадські слухання прийшла велика частина запоріжців. Зал був переповнений людьми. Прийшли як прихильники, так і противники забудови, усього – близько 800 осіб. У залі за допомогою паспорта було зареєстровано 467 запоріжів. Крім того, ще близько 350 людей залишились без жовтих бюлетенів.

У підсумку, в голосуванні взяли участь 467 запорожців, які отримали жовті бюлетені. Проти знищення та забудови парку Яласьнкого проголосували 431 осіб. Ще 435 запорожців підтримали ідею зобов’язати міськвиконком розірвати договір оренди землі з фірмою «Ленд Девелопмент». Ці рішення  передали міській владі у якості пропозицій. У той час, прихильники забудови обурюються, кажуть, що не змогли висловити свою позицію.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...