На громадських слуханнях у Запоріжжі прийняли рішення з приводу парку Яланського

2903
Фото: "Первый Запорожский"

Сьогодні, 6 травня, пройшли громадські слухання щодо збережжня парку в центрі Запоріжжя від знищення на користь зведення нового торгового центру. 

В кіноконцертному залі імені Довженка зібрались як противники, так і прихильники будівництва нового ТРЦ Володимира Кальцева на місці парку Яланського.  Всього близько 800 людей. В ході проведення слухань між опонентами стався конфлікт через процедуру реєстрації.

Ініціатори слухань з ГО «Еко Центр» запропонували учасникам зареєструватися за допомогою паспорта, щоб допустити до голосування тільки жителів міста, оскільки в них були підстави вважати, що на захід прибули мешканці з області. Тому тим, хто реєструвався з паспортом видали жовті бюлетені, пише Перший Запорізький.

Фото: “Первый Запорожский”

Депутат міськради Роман Таран став кричати, що голосувати мають право всі присутні і немає підстав не довіряти запорожцям.

Варто відзначити, у залі за допомогою паспорта було зареєстровано 467 запоріжів. Крім того, ще близько 350 людей залишились без жовтих бюлетенів.

Люди проголосували та почалась процедура підрахунку голосів.

Фото: “Первый Запорожский”
Фото: “Первый Запорожский”

У підсумку в голосуванні взяли участь 467 запорожців, які отримали жовті бюлетені. Проти знищення та забудови парку Яласнкього проголосували 431 осіб. Ще 435 запорожців підтримали ідею зобов’язати міськвиконком розірвати договір оренди землі з фірмою «Ленд Девелопмент». Тепер ці рішення будуть передані міській владі у якості пропозицій.

Прихильники Кальцева, які не отримали бюлетені для голосування через відсутність паспорта заявили, що вони не приймають такі результати, тому як не змогли висловити свою думку.

Нагадаємо, як раніше повідомляв Форпост, 16 квітня у парку Яланського працівники фірми ТОВ «Ленд Девелопмент» намагалися встановити паркан і приступити до вирубки дерев, щоб почати будівництво ТРЦ. Також на місці були молоді люди спортивної зовнішності, які відмовилися називатися. Громада назвала їх тітушками. Ідентичний випадок трапився і 18 квітня, де «тітушок» зустріли активісти, що влаштували там безстрокову акцію протесту. Люди встановили намети і організували постійне чергування, щоб захистити парк від знищення.

23 квітня відбулося судове засідання, на якому вирішувалася доля «багатостраждального» парку. Запорізький окружний адміністративний суд залишив в силі заборону на вирубку парку Яланського.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...