Що вирішили депутати міськради з приводу «Кремнійполімеру», який загрожує техногенною катастрофою Запоріжжю

76

Сьогодні, 29 січня, перед 47-ою сесією Запорізької міськради біля будівлі зібралися колишні працівники «Кремнійполімеру». Вони висунули ряд вимог, з якими краще було б піти до обласної влади, однак схоже, що поки їх там зовсім не чують.

Завод збанкрутував його мають приватизувати. Багато працівників не отримали заробітну плату. Гірше всього, що на території підприємства зберігається хлор, який майже не охороняють. Будь-хто може туди проникнути, що загрожує техногенною та екологічною катастрофою. Присутнім мітингуючим влада на сесії наголосила, що місто могло б надати хоча б якусь допомогу, проте не має права, адже це нецільове використання бюджетних коштів, пише «Запорізька Січ».

Держпідприємство зверталося до профільного міністерства, поки ні відповідей, ні грошей немає. Голова міста Володимир Буряк направив листа до облдержадміністрації голові ОДА Віталію Туринку, щоб він звернув увагу на резонансну ситуацію. Також надіслані листи керівництву СБУ та ДСНС з проханням організувати цілодобову охорону.

Радник мера Валерій Еделєв отримав доручення зібрати комісію, з надзвичайних ситуацій разом з ДСНС та правоохоронцями, а також юридичним департаментом задля обговорення подальших дій.

Читайте також:У Запоріжжі люди з плакатами вийшли на простест

Тільки обране для вас у нашому телеграм канал

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...