Микола Бєлий – мотивував мешканців Запоріжжя звернути увагу на вартість майданчиків, які обіцяє зробити місцева влада

147

Депутат Запорізької міської ради Микола Бєлий нещодавно навідався до ОСББ, яке стало переможцем конкурсу, що регулярно оголошує запорізький осередок БПП “Солідарність” і був враженим. Коли грошима розпоряджаються звичайні мешканці це виходить гарно, ефективно та економно, коли ж місцева влада – все у декілька разів дорожче, якість при цьому, як правило страждає.

Суть вище згаданого конкурсу полягає у змаганні між собою голів ОСББ  чи ініціативних груп у поданні найбільш цікавого та актуального проекту. Одним з найбільш цікавих був проект спільного на два будинки контейнерного майданчика для роздільного збору сміття по вулиці Штурмовій. Бюджет, який отримала громада – 10 тисяч гривень. Отже, люди мусили вкластися у цю суму. Що вийшло – депутат показав на фото і додав.

“На реалізацію цього проекту я виділив 10 тисяч гривень. Цих грошей повністю вистачило і на закупівлю матеріалів і на виконання робіт. А що міська влада? А міська влада прийняла рішення побудувати 1600 аналогічних майданчиків за 60.000.000 грн, тобто по 40.000грн за один. Цікаво буде поглянути на них…”

загрузка...