Бриль про Олешко: “Я проти того, щоб трибуну облради використовували популісти”

169
Фото: Forpost

Губернатор Запоріжжя Костянтин Бриль прокоментував ситуацію, що склалася сьогодні у приміщенні обласної ради, куди прийшло близько 50 АТОвців, яких не пустили на засідання, а їх лідера Віталія Олешко затримали правоохоронці

“Я вважаю, що слідчі Нацполіціі та СБУ дадуть відповідь, за якими статтями йому сьогодні буде пред’явлено звинувачення. Я вважаю, що його дії несуть дестабілізуючий характер. Він захищається своїми популістськими, політичними гаслами від кримінальної відповідальності, якої він заслуговує. Повірте, я знаю багато про цю особистість з інших джерел. Я розумію, що це людина, яка священне звання АТОвця використовує в своїх цілях. Слідство дасть свою відповідь”, – заявив Бриль в коментарі “Panoptikon”.

Також глава області зазначив, що мітингарі нічого сьогодні не говорили про те, що в Держгеокадастр роблять все, щоб повернути їм землі:

“Сьогодні я бачив тут АТОвців з вигуками “Ми переживаємо за видачу землі”. Я знаю, хто з них переживає за видачу землі і хто дійсно ці питання вирішує, а не використовує в своїх популістських цілях. На сьогодні робиться все для того, щоб АТОвці отримували свою землю. Вони мовчать про те, що Держгеокадастр робить все, щоб прискорити і легалізувати ці питання”.

Про те, чому АТОвцям не дали слова у сесійній залі, Костянтин Бриль сказав наступне:

“Я проти того, щоб трибуну облради використовували популісти. Ви пам’ятаєте минулу сесію, коли прихильники Саакашвілівці та озвучували нам свої гасла. Олешко – представник тієї ж політичної партії. І депутати сьогодні голосували за ненадання слова не АТОвцям в цілому, а конкретно пану Олешко”, – підсумував голова Запорізької ОДА.

Нагадаємо, сьогодні до облради прийшли близько 50-и АТОвців, що намагалися пройти через кордон нацгвардійців й поліцейських та потрапити до сесійної зали. Від влади вони вимагали повернути земельні ділянки, призначені для ветеранів АТО, та надати їм пільги. Причиною недопуску АТОвців стали їхні демонстративні заяви про зрив сесії та агресивна поведінка. Однак  після початку сесії частині з них все-таки вдалося прорватися до сесійної зали, де їх представник Віталій Олешко вимагав надати йому слово. Депутати голосували за надання слова і не набрали потрібної кількості голосів. Після цього Віталій Олешко почав голосно кричати та вступив в перепалку з Костянтином Брилем. Через це в сесії оголосити перерву для наведення порядку в сесійній залі, а Віталія Олешко затримали правоохоронці.

Фото: Forpost

Читайте також: Запорожские нардепы проголосовали за арест Надежды Савченко, она едет в СИЗО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...