Російська церква вже планує, як використає Зеленського в своїх цілях

185

Представникам так званої Української Православної Церкви Московського Патріархату потрібно домовлятися з імовірним переможцем президентських перегонів в Україні шоуменом Володимиром Зеленським.

Таку думку висловив 1 квітня в своєму телеграм-каналі «Православная политика» відомий протоієрей Російської Православної Церкви Всеволод Чаплін.

«Традиціоналістам потрібно досягати домовленостей з лідером гонки. Вимагаючи письмових гарантій припинення гонінь на канонічну Церкву, повернення політемігрантів і критиків «європейського вибору» в політику і суспільне життя перед виборами в Раду, призначення міністром культури (він курує релігію) Юрія Бойка, Віктора Медведчука, Вадима Новинського або Василя Анісімова (голова прес-служби УПЦ МП – ред.)», – сказано у повідомленні.

Разом з тим, Всеволод Чаплін зазначив, що «надії на все це не так багато – Захід теж буде чогось вимагати від Зеленського».

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур президентських виборів.

Станом на 23:50 2 квітня Центральна виборча комісія опрацювала 99,84% протоколів в електронному вигляді. Відповідно до оприлюднених результатів, лідирує Володимир Зеленський, за нього свої голоси віддали 30.23% виборців. За Петра Порошенка проголосували 15.95% виборців, за Юлію Тимошенко – 13.39%, Юрія Бойка підтримали 11,67%.

Таким чином, до другого туру, який відбудеться 21 квітня, вийшли Володимир Зеленський та чинний Президент Петро Порошенко.

Джерело – ZIK

Читайте по темі: У ВР зареєстрували законопроект про обов‘язковість дебатів кандидатів у Президенти перед другим туром