Семен Кабакаєв зустрінеться зі студентами ЗНУ (о 9.30) студентами ЗДІА ( об 11.30) у корпусі №1, що по вулиці Жуковського, 66.
«Стоптерор» — суспільний некомерційний проект, який проводить дослідження та займається вивченням гібридної війни в Україні, а також надає можливість громадянам повідомляти про злочини.
Проект «Стоптерор» виник у червні 2014 року як відповідь на діяльність в Україні незаконних збройних формувань та Російської Федерації. Він є ініціативою громадянських активістів, що поєднали зусилля задля підтримки територіальної цілісності та державного устрою України. Більшість учасників проекту є вихідцями з Донбасу, і для них питання збереження та поновлення миру є принциповим. Ініціатором проекту є Ярослав Маркевич, а координатором став Семен Кабакаєв.
Ініціатива була розроблена як відкритий інтернет-майданчик для візуалізації подій, що розгортаються на сході країни. Сайт проекту містить звіти про повідомлення, отримані від небайдужих громадян чи з відкритих публічних джерел. Ці звіти обробляються, верифікуються та наносяться на онлайн-карту, розміщену на сайті. Інформації, яка надійшла від громадян для більш ефективної роботи військових підрозділів, для допомоги військовим у виявленні місць дислокації терористів, їх вогневих позицій, оборонних укріплень, наявності та кількості техніки та особового складу терористичних формувань, перебування кадровий військових РФ, прояви сепаратизму, ймовірні теракти присвоюється приналежність до певної категорії злочину.
На цей час сайт містить наступні категорії: бойові дії, зрадники та диверсанти, теракт, вбивство, підпал/пожежа, рух військової техніки, рух піхоти, мародерство, мінування, захоплення приміщень, база терористів, вогневі позиції, терористи на опізнання, оборонні споруди, блокпости, вуличні протистояння, захоплення заручників та інші події.
Окремо можна виділити категорію злочину «Зрадники та диверсанти», яка виокремлена в самостійний проект. Наразі база налічує 20 тисяч анкет особистостей причетних до сепаратистської, терористичної чи іншої протиправної діяльності. Велику допомогу у поповнені цієї бази відіграла категорія «Терористи на опізнання», що надала змогу громадянам не тільки опізнати терориста, а й надати свідчення щодо його участі у незаконних збройних формуваннях.