Журналісти розвідали скільки начальниця запорізького міського Управління туризму витрачає на курорти (ФОТО)

747
Фото з соціальних мереж

Журналісти «Дій Запоріжжя» провели ціле розслідування з приводу відпочинку начальниці запорізького міського Управління туризму Катерини Сімонової. Звісно чиновники теж люди, їм потрібен відпочинок, вони мають право на особисте життя й т.і. Однак коли їх витрати значно перевищують задекларовані зарплати – напрошуються висновки, що доходи отримані нечесним шляхом.

Й так, Сімонова скориставшись послугами авіакомпанії «Turkish Airlines» з пересадкою у Стамбулі вирушила до Таорміни (місто розташовано на узбережжі Сицилії). Квитки в обидва боки на цьому рейсі коштують близько 14 тисяч гривень, або $541 (це за економ-клас).

Фото: Дій Запоріжжя

Якщо уважно роздивитись фото в соціальних мережах, які чиновниця сама викладала, можна зробити припущення, що вона відпочивала в чотиризірковому готелі «Тaormina Park Hotel», який знаходиться майже в центрі міста. На це вказують сині узголів’я ліжок, вид на терасу та пейзажі. Відповідно до даних сервісу «Booking», за тиждень життя тут відпочивальники викладають близько 20 600 гривень (за двомісний номер).

Щонайменше три дні вона користувалася орендованим автомобілем, за що мала викласти не менше трьох тисяч гривень.

Фото: Дій Запоріжжя

Також враховувалися екскурсії (39 євро на вулкан, або трохи понад 1000 гривень), їжа, бензин (45 євро на день, або 1300 гривень), за це виходить 9100 (7 x 1300). Загалом відпустка обійшлася Катерині Сімоновій близько 34 900 гривень. В Управлінні туризму вона отримує близько 14 тисяч гривень на місяць. Вирахувавши за комунальні послуги, їжу, бензин, одяг (явно не з базару) та інші витрати, на розкішне життя не так вже й багато вистачає.

Фото: Дій Запоріжжя

На курорті дівчина відпочивала разом з подругою Вікторією Іващенко. Саме цій підприємиці департамент замовляє послуги з організації святкування Дня міста вартістю 700 тисяч гривень, та укладає інші сумнівні угоди.

На останок. До Департаменту культури і туризму Запорізької міськради виникає дуже багато запитань. З одного боку ми бачимо, як за останні роки в Запоріжжі почали влаштовувати гідні заходи, музичні фестивалі, у місті реально почали розуміти, що можна заробляти на туризмі. З іншого, тендери на кругленькі суми нахабно розподіляються між своїми. До окремих зобов’язань всі хто пов’язані з даним Департаментом ставляться абияк. Величезні кошти викидаються на вітер чи, можливо, привласнюються. Тут своє слово мають сказати правоохоронні органи.

Читайте також: Мало того, що купили дорожче, ще й не довезли: Департамент культури і туризму Запорізької міськради має повернути гроші

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...