У Бердянську молоді батьки вже отримали перший «бебі-бокс» для свого немовляти (фото)

1105
Фото - http://www.zoda.gov.ua
Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль особисто вручив “пакунок малюка” молодим батькам. 

Перший “бебі-бокс” був вручений вчора, 17 вересня в Бердянську, повідомляє прес-служба ЗОДА. Батьки новонародженого немовляти отримали набір із 25 необхідних речей (перелік буде доданий у кінці статті – Авт.) для новонароджених діток, які упаковані в коробку-колиску з міцного картону. Вартість кожного пакунка становить 5 тисяч гривень, а всього на закупку “пакунків малюка” заплановано близько 20 мільйонів гривень.


Фото - http://www.zoda.gov.ua

Відмічається, що Запорізька область вже отримала першу партію «пакунка малюка» в кількості 346 одиниць,  загальна вартість яких становить  1, 12 млн. грн. Ця так звана “перша партія” призначена мамам, які народили дітей починаючи з 1 вересня 2018 року та виписалися  з пологового будинку. Найближчим часом передбачається отримання другої партії «пакунків  малюка»  у кількості 734 одиниці.

  
Фото - http://www.zoda.gov.ua

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв про те, що отримання допомоги “бебі-бокс” не впливає на розмір допомоги при народженні дитини. Для отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», треба написати заяву (бланк заяви додається) до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Заяву можна написати безпосередньо в пологовому будинку, яку буде передано на розгляд структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, який забезпечить надання «пакунка малюка» отримувачу за місцем проживання. Зазначимо, що отримання «бебі-боксу» здійснюється не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Читайте також: На Запоріжжі відбулась масштабна толока – ФОТО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...