У громадському транспорті Запоріжжя посилять контроль на дотримання санітарних норм

201
Фотоілюстрація

Про це повідомив начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради Олександр Власюк сьогодні, 11 березня, повідомляється на сайті мерії.

З метою профілактик грипу, ГРВІ та інших небезпечних захворювань посилиться контроль в міському громадському транспорті.

Про це сьогодні, 11 березня, повідомив начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк під час наради з перевізниками, які обслуговують запорізькі міські маршрути. Зокрема 27 лютого було прийнято рішення про закупівлю інфрачервоних вимірювачів температури, які мають використовувати під час кожного медогляду водіїв перед виходом в рейс. Салони траспортних засобів мають дезінфікувати спеціальною речовиною.

Поки лише 12 перевізників повідомили про готовність щодо вживання всіх вище перелічених заходів. Тому із завтрашнього дня служби розпочнуть рейди по всіх підприємствах, які обслуговують маршрути міста.

«У договірних зобов’язаннях окремим пунктом прописано дотримання належного санітарного стану в транспорті, от ми його й перевірмо», – розповідає Олександр Власюк.

Читайте також:З підозрою на коронавірус у Запоріжжі госпіталізували жінку, яка повернулася з-за кордону

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...