У Запоріжжі обговорили методи застереження від коронавірусу

150
Фотоілюстрація

Після оприлюднення інформації, що в Україні виявлений перший випадок коронавірусу, в Запорізькій міськраді зібрали пресконференцію. На якій радник міського голови Валерій Еделєв розповів, які заходи вживаються, щоб убезпечити місто від цього вірусу.

В аеропорті «Запоріжжя» перевіряють усіх пасажирів, які прибувають міжнародними рейсами. Перевірку здійснює санітарний пункт. Територію дезінфікують, співробітників забезпечили необхідними медичними засобами (масками, рукавичками, захисними костюмами й т.і.), повідомляється на сайті мерії.

Готуються пам’ятки в яких розмістять інформацію для громадян, як не заразитися коронавірусом. За необхідністю працівникам соціальних сфер також виділять засоби індивідуального захисту.

Під час обговорення журналістів запевнили, що в Запоріжжі готові до будь-якого розвитку ситуації. Клінічна інфекційна лікарня визначена, як головна госпітальна база (якщо коронавірус потрапить в наше місто). Там підготували 40 ліжок-місць. В разі необхідності додаткові місця виділятимуть в місцевих лікарнях.

Нагадаємо, що інфекцію виявили в мешканця Чернівецької області, який нещодавно повернувся з Італії. Медики тримають ситуацію під контролем.

Читайте також:

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...