“У мене залежність”, – запорізький відеооператор, що гвалтував дворічну похресницю (ВІДЕО)

4613

Ми неодноразово розповідали про жахливий випадок, який трапився з дворічною дівчинкою. Дитину декілька разів гвалтував 23-річний житель Запоріжжя. Злочинець розповів на камеру, чому вчиняв протизаконні дії у відношенні до неповнолітньої.

Виявляється чоловік був хрещеним жертви. Батьки неодноразово лишали доньку знайомому, коли їм треба було відлучитися у власних справах. Затриманий активно публікував знімки у соціальних мережах (звісно, які призначені для широкого користування) де тримав малу на руках, та писав гарні пости: «Діти – це наше все! Не даремно ж так говорять, і я з цим повністю погоджуюсь! Зі своєю улюбленою хрещеною – Сашею».

Фото: Актуально

На камеру ж він виважено розповів, що дійсно має залежність, адже йому подобаються виготовляти дитячу порнографію, а також вступати з ними у сексуальний контакт. Цікаво, чому розуміючи проблему, він не звернувся до спеціалістів.

Нагадаємо, правоохоронці з’ясували, що громадянин, який працював позаштатним фотографом, поширював дитячу порнографію. До його «колекції» входили фото із дитячих спортивних змагань. Декілька разів він зґвалтував дворічну дівчинку та відзняв це все на відео. Продукцію поширював у закритих групах.

загрузка...