У Запорізький області вигнали відвідувачку аптеки, яка заступилася за матір з дитиною хворою на аутизм

1053
Фото: Anna Foris

Цю історію розповіла дівчина, яка працює журналісткою у Мелітополі Запорізької області. Але того дня вона була спостерігачкою неприємної сцени, де всі накинулися на матір з дитиною, та не змогла стояти осторонь.

Оповідачка разом з донькою зайшла до аптеки «Бажаємо здоров’я», яка розташована на бульварі 30-річчя Перемоги, неподалік від супермаркету «АТБ». За нею в чергу стала молода мама з двома дітками, близько 5-ти й 13-ти років. Хлопчик (5-ти років) почав бігати, чим створював дискомфорт для навколишніх. Жінка намагалася вивести його на вулицю з підлітком, однак той постійно ховався.

За словами авторки, ті хто стояли в очікування почали нервувати. Майже одночасно накинулися на матір дітей. Вона не могла це все вислуховувати, тому вступилася, адже це всього лише діти. Виявилося «бешкетник» хворіє на аутизм, відповідно спалахи такої поведінки невідворотні.

«Я купила ліки та майже одночасно разом з жінкою почала виходити з аптеки. Й тут на виході санітарка, яка на той момент мила підлогу, подивилася на мене та сказала: «Які матері такі й діти – неадекватні». Я обурилась, яке вона має право таке говорити та намагалася її заспокоїти. Санітарка мені продовжувала хамити. Я сказала, що подзвоню на гарячу лінію закладу та повідомлю про поведінку їх робітників. У відповідь почула докори та погрози, що мене записали на камеру та підтвердять, що я начебто, себе вела хамовито», – повідомляється у Facebook

Згодом взагалі порадили більше сюди не приходити, мовляв, їй тут не раді.

Анна (авторка поста) таки додзвонилася на гарячу лінію, а також регіональному менеджеру. Вони вибачалися за своїх людей і обіцяли розібратися у ситуації.

Від себе додамо, що можна написати заяву із відповідною скаргою у Держпродспоживслужбу Запорізької області. Як треба оформлювати документ можна переглянути за посиланням.

загрузка...