У Запоріжжі мешканцям Бородинського вдалося привернути увагу влади до знищення зеленої зони

585
Фото: facebook.com

На сайті міськради з’явився проект рішення про заборону продовження знищення вирубаної зеленої зони на Бородинському.

Як ми повідомляли раніше, знищення ще однієї зеленої зони у Запоріжжі перейшло в активну фазу. Мова йде про парк у Бородінському мікрорайоні, де з’явилися люди та почали будівельні роботи. Однак, як і у резонансному випадку зі знищенням скверу Яланського, боронити зелену зону взялись активісти, які навіть організували акцію на захист парку біля Бородинської, 6.

А 23 жовтня на сайті міськради з’явився проект рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради «Про зупинення дії містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (зміна 1) «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Бородинська в м.Запоріжжя», зареєстрованих в містобудівному кадастрі 21.08.2018 №МБУ-2018/0023 та наказу департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради від 21.08.2018 № 207р».

В ньому повідомляється, що до мерії надійшли лист від Державної екологічної інспекції у Запорізькій області від 19.10.2018 № 3529/06, Акт перевірки отримання вимог природоохоронного законодавства від 18.10.2018, а також звернення Державної екологічної інспекції у Запорізької області до Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області з проханням встановити особу, що здійснювала обрізання 10 дерев породи тополя на земельній ділянці біля житлових будинків № 6 та № 12 по вулиці Бородинській. Тому у міськраді пропонують зупинити будівництво в цьому районі.

Фото: скріншот з zp.gov.ua

Але поки цей проект рішення не розглянуть, частково вирубана зелена зона біля Бородинської, 6 ризикує буде знищеною повністю. Нагадаємо, там нещодавно робітники розчистили майданчик, де раніше діти грали у футбол, і поставили павільйон. Відомо, що у ньому буде офіс з продажу квартир одного з ЖК.

Фото: facebook.com
Фото: facebook.com

Читайте також: В Запорожье предлагают создать интерактивную карту деревьев – ФОТО, ВИДЕО

загрузка...