У Запоріжжі проросійська організація намагалася переспівати Гімн України піснею «Катюша»

2268

Ми вже розповідали, що сьогодні, 9 травня, в Запоріжжі проросійська організація «Полк Победы» провела автопробіг з червоними прапорами. Окрім комуністичної символіки, відбулася невеличка сутичка між проукраїнськи налаштованими громадянами та прибічниками «Русского мира».

На Алеї Слави вже знаходилися небайдужі запоріжці, а також ветерани АТО, які поклали квіти в пам’ять про загиблих у Другій світовій війні. У цей момент під’їхали учасники проросійської організації з червоними прапорами. Кореспонденти «061» повідомляють, що до цього вони пересувалися містом під час автопробігу без символіки. Тобто провокацію умисно підлаштували.

Один з чоловіків зірвав червоний прапор та кинув на землю. Почалася словесна перепалка.

Патріотично налаштовані громадяни почали співати Гімн України, в цей самий момент «Полк Победы» почав співати «Катюшу». Щоб конфлікт надалі не загострювався втрутилася поліція.

Нагадаємо, напередодні анонсованого автопробігу в одного у часників “Полку Победы” проводилися обшуки. Правоохоронці виявили цілий арсенал комуністичної та нацистської символіки: прапори, портрети Сталіна, значки, грамоти, газети “Полку Победы” й т.і. Очевидно все це хотіли застосувати сьогодні задля дестабілізації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...