У Запоріжжі розкрили хитру схему чиновників, після чого підрядника вирішили показово оштрафувати

431
Щоб запорізькі ЗМІ не критикували, “своїх” вирішили показово оштрафувати – для порядку. 

Вчора, на сайті інформаційного агентсва forpost.media була опублікована інформація, яка показала схему запорізьких чиновників щодо розподілу бюджетних коштів. Вигадали її для того, щоб тендер на 25 мільйонів отримала компанія “своїх” людей. А вже сьогодні, 3 жовтня на сайті запорізької мерії з’явилася інформація про те, що згаданого підрядника оштрафують – аж на 50 тисяч гривень, можливо трошки більше… Така сума збитку визначена за зривання строків з реконструкції пішохідної зони проспекту Маяковського.

Реконструкцію мали закінчити до 30 вересня поточного року, такі вимоги поставив замовник послуг КП «Управління капітального будівництва» після оголошення тендеру. Пізніше строки виконання перенесли і це задокументували. Підрядною організацією виступає ТОВ «Девелопмент енд констракшн», яку зв’язують із заводом “Запоріжсталь”, про це нижче.

ТОВ “Девелопмент енд констракшн” зареєстровано восени 2016  року на Валерію Романову, прописану у Донецьку. Подаючись на торги, на підтвердження досвіду виконання робіт, фірма надавала, зокрема, договори на виконання робіт для комбінату “Запоріжсталь”.

Також контактною особою на торгах від “Девелопмент енд констракшн” вказано Ігоря Ковальова. Він же вказувався у бізнес-реєстрах контактною особою одного з підрозділів компанії “Донбасмонтажспецстрой”. Вона виконувала низку проектів з впровадження промислових установок на підприємствах в Україні та за кордоном, зокрема і для комбінату “Запоріжсталь”, про що раніше писав сайт Наші гроші.

Окрім цього, “Девелопмент енд констракшн” зареєстровано в Запоріжжі, по вул. Південне шосе, 78. Тут же зареєстровано ТОВ “Смарттек”, яке виконувало низку робіт для “Запоріжсталі” та інших підприємств групи “Метінвест” Ріната Ахметова і пов’язано з іншим підрядником “Запоріжсталі”  – фірмою “Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя”.
Лише протягом останнього року “Девелопмент енд констракшн” уклало договорів із бюджетом м.Запоріжжя майже на 60 млн. гривень.

загрузка...