Готуйте гроші на опалювальний сезон: концерн “МТМ” повідомив ціни на тепло та гарячу воду у Запоріжжі

1322
Фото: Google.com

До старту чергового опалювального сезону залишилися лічені дні, однак вже зараз можна зрозуміти, скільки запоріжцям доведеться викласти за тепло в своїх оселях.

Концеррн “Міські теплові мережі” інформує, що Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 21.08.2018р. № 879 “Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.03.2015р. №1171” Концерну “Міські теплові мережі” встановлено тарифи:

На послугу з централізованого опалення:

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії на рівні 1238,70 грн/Гкал (з ПДВ).
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії 28,91 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

  • за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води – 74,41 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).
  • за відсутності рушникосушильників – 68,90 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).

Як повідомили вчора в прес-службі мерії, у Запоріжжі понад три з половиною тисячі житлових будинків з центральним опаленням. З них більше 2400 відносяться до керуючих компаній, інші до ОСББ, ЖБК, відомчого житла. На сьогодні 86% будинків керуючих компаній до опалювального сезону готові, відповідні акти підписані. Гіршою є ситуація у будинках ОСББ, ЖБК. Там акти готовності підписані менше ніж у половині будинків. Міський голова доручив профільним службам активізувати роботу у цьому напрямку. Приблизною датою старту опалювального сезону у “МТМ” називають 12 жовтня.

Читайте також: Запорізький телеканал транслює антиукраїнську пропаганду та дозволяє називати УПЦ трупом

загрузка...