У Запоріжжі відбувся благодійний фестиваль «Мама + Я» – ФОТО

37
Фото: zp.gov.ua

Другий рік поспіль в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» проходить благодійний фестиваль «Мама + Я». 4 веренся у ньому взяли участь близько 900 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це хлопчики й дівчатка з опікунських та прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, центрів соціально-психологічної реабілітації, інтернатних закладів міста та області.

В рамках фестивалю в “Дубовці” пройшли конкурс талантів, спортивні змагання, проведення майстер-класів та виставка спецтехніки. Також відбулись два концерти, під час яких учасники на сцені демонстрували свої творчі здібності в танцях, співах, грі на музичних інструментах, читанні віршів.

В цьому році вперше в рамках фестивалю пройшли змагання з футболу, де свої футбольні таланти показали 18 хлопчиків. Ще 23 юних учасника фестивалю також вибрали спортивну локацію «Веселі старти».

За словами організаторів з благодійного фонду «Мама + Я», мета заходу – підтримати дітей, дати можливість їм проявити свої таланти і творчість. Також діти змогли поспілкуватися з однолітками і знайти нових друзів.

У фестивалі взяли участь професійні артисти, співаки, представники творчої інтелігенції, а зробити свято для дітей добрим і веселим допомагали волонтери.

“За лаштунками свята було нелегко. Цього року служба у справах дітей взяла на себе всі організаційні питання. Ми дійсно готувалися, ми працювали з сім’ями, вони з нами консультувалися, як краще виступити, тому ми побачили результат. Ми взяли реєстрацію учасників в свої руки. Фахівці служби у справах дітей знають ці сім’ї особисто. Ми звернулися до всіх наших служб. У цьому році дуже ретельно до організації фестивалю підійшли всі департаменти та управління. Хочеться сказати спасибі нашим комунальним підприємствам. Працівники парку «Дубовий гай» навели порядок, налаштували звукову апаратуру, світло, щоб дійсно діти відчули себе комфортно. Також подяка КП «Титан». Управління транспорту забезпечило доставку і вивіз дітей, в супроводі поліції. Департамент культури виставив дуже талановиту циркову студію, анімаційних ляльок і оркестр, які створювали настрій. В організації допомогли і пожежна частина, і поліція, і швидка допомога. Безпека дітей була забезпечена на всіх локаціях”, – розповіла начальник служби у справах дітей Запорізької міської ради Наталія Сиворакша.

Фото: zp.gov.ua

Як повідомили у прес-службі мерії, цього року Фестиваль «Мама + Я» набув статусу Всеукраїнського. Сьогодні його відкриття відбулося в Запоріжжі, 10 вересня фестиваль пройде в Кропивницького, 17 вересня – в Дніпрі. Переможці фестивалю візьмуть участь у завершальному гала-концерті, який відбудеться в Києві.

Читайте також: Запорожский фестиваль «Khortytsia Freedom» посетили около 50 000 человек

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...