У Запоріжжі втретє пройде “Фестиваль Рівності”

184
Фото: facebook.com

Про це повідомляють організатори заходу у соцмережі.

Наразі анонсовано 6 міст, в яких одночасно пройде фестиваль. Серед них, крім Запоріжжя, ще Чернівці, Львів, Ужгород, Дніпро та Київ.

Фестиваль відбудеться 26 липня. Початок о 17:00. В цілях безпеки, точне місце проведення у кожному з міст буде повідомлено пізніше.

“Вже незабаром буде опубліковано повну програму Фестивалю, слідкуйте за анонсами!”, – повідомляють організатори

Варто відзначити, що Запоріжжя є регіональним рекордсменом “Фестивалю Рівності” – тут його проводили вже двічі – у 2016-му та 2017-му роках.

“Цього липня ми повертаємося до Запоріжжя із новою програмою і запрошуємо усіх послухати лекції на актуальні теми від найвідоміших експерток/-ів України, побачити відео-арт та інші мистецькі цікавинки”, – кажуть організатори.

Також організатори звертають увагу та просять не плутати “Фестиваль Рівності” та “Марш Рівності”.

“Фестиваль Рівності і Марш Рівності – це дві абсолютно різні події. Ми проводимо мистецькі фестивалі і не пов’язані із проведенням маршу”, – пояснили організатори заходу.

Мета заходу – домогтися рівності в суспільстві для різних меншин – ромів, людей з інвалідністю, секс-меншин. Саме останній пункт викликає активний опір у противників цього заходу.

Нагадаємо, минулоріч «Фестиваль Рівності» у Запоріжжі намагалися зірвати кілька десятків молодих людей в спортивних костюмах. В результаті був застосований сльозогінний газ. А під час проведення «Веселкового флешмобу», який відбувся 16 травня біля запорізької мерії, чоловік кинув у учасників заходу вибуховий пакет. Тоді постраждав поліцейський.

Читайте також: В Запорожье проблемами гендерного неравенства будет заниматься депутат, выступающий против ЛГБТ

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...