У Запоріжжі завершились антитерористичні навчання СБУ

23
Фото: СБУ

З 24 по 26 квітня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Запорізькій області проводила антитерористичні тактико-спеціальні навчання у Шевченківському та Вознесенівському районах міста.  

У тренуваннях, умови яких були максимально наближені до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацгвардії, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів обласної та місцевої влади.

За легендою навчань на територію регіону прибуло декілька диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ), які планували вчинити низку терористичних та диверсійних актів на об’єктах критичної інфраструктури. Диверсанти, зокрема, планували підірвати склади ракетно-артилерійського озброєння однієї з військових частин та захопити заручників у міському палаці культури.

Учасники тренувань продемонстрували готовність протидіяти терористично-диверсійним проявам, ефективно виконувати свої функції в екстремальних умовах. Поставлені завдання з виявлення та нейтралізації ДРГ, знешкодження закладених вибухових пристроїв, а також визволення заручників були виконані.

На завершальному етапі керівники навчань ретельно проаналізували кожну фазу проведення операції та алгоритми дій при можливих терористичних проявах на об’єктах критичної інфраструктури.

Читайте також: Чиновник на Запоріжжя сховав аж 4 об’єкти нерухомості, прокуратура порушила справу

загрузка...