У Запорізькій області “благодійні” тренажери опинилися у приватному спортклубі депутатів

471
“Таврія-Скіф”
Фото: колаж Forpost

Михайлівське відділення поліції підозрює спорткомплекс “Таврія-Скіф” у отриманні тренажерів, які німецький благодійний фонд “GIZ” безкоштовно передавав  райраді. Про це йдеться в ухвалі Михайлівського районного суду, пишуть «Наші гроші. Запоріжжя».

Згідно з матеріалами справи, благодійний фонд “GIZ” (Німецьке товариство міжнародного співробітництва) безоплатно у рамках розвитку фізичної культури та спорту передало Михайлівський районній раді спортивні тренажери на суму 280 тис. грн. Після цього районна рада прийняла їх на баланс та в січні 2018 року передали їх до КЗ “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа”.

Але в цій школі цих тренажерів не виявилося. Працівники закладу розповіли, що вказаного обладнання вони не отримували. Натомість з’ясувалося, що тренажери знаходиться у спортивному комплексі в селі Високе.

Фото: zoff.zp.ua

Саме там, під час огляду приватного СК “Таврія Скіф”, поліція виявила 10 тренажерів. Слідчі відкрили кримінальне провадження №12018080290000102 та з дозволу суду арештували знайдене майно.

Фото: скріншот з reyestr.court.gov.ua

Спортивний комплекс “Таврія-Скіф” розпочав роботу в кінці минулого року, про що писали на сайті Запорізької федерації футболу. А його відкриття відбулося за підтримки голови цієї федерації Віктора Межейка, керівництва профільного департаменту Запорізької облдержадміністрації та керівництва Михайлівської райради, керівників фермерського господарства “Таврія-Скіф” братів Каліманів. Також вказувалося, що спорткомплекс знаходиться на утриманні цього фермерського господарства. Крім того, в новині серед фотографій були і зображення тренажерів.

Фото: скріншот з zoff.zp.ua

ФГ “Таврія-Скіф” належить Вікторії Каліман. Керує господарством там депутат Михайлівської райради від “Аграрної партії” Олег Каліман. Крім того, депутат Василівської районної ради від “Аграрної партії” Сергій Каліман під час свого обрання також вказував місцем своєї роботи це господарство на посаді заступника голови.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...