У Запорізькій області проінспектують понад 1000 об’єктів з масовим перебуванням людей

19
Фото: прес-служба ГУ ДСНС Запорізької області

Співробітники ГУ ДСНС розпочали масштабні перевірки торгових центрів, шкіл, дитячих садків, будинків культури, і інших об’єктів з масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки. Цікаво, що минулі подібні перевірки проходили аж у 2016 році.

На сьогодні, рятувальники перевірили вже сім великих торгових центрів на території області, включаючи «Епіцентр» та “Автору” у Запоріжжі.

Варто відзначити, що адміністративна відповідальність передбачена законодавством за порушення вимог пожежної безпеки складає штраф у розмірі 170 гривень. При цьому, у разі наявності фактів грубих порушень вимог пожежної безпеки, фахівці ДСНС мають право зібрати матеріали і звернутися до суду з вимогою порушити питання про закриття ТЦ.

У ході інспекцій, свою увагу рятувальники звертають в першу чергу на доступність евакуаційних виходів, стан пожежних рукавів і первинних засобів пожежогасіння, наявність і технічний стан автоматичних систем протипожежного захисту та оповіщення, кажуть у прес-службі ГУ ДСНС області.

Всього, після трагедії в Кемерово, запорізькі рятувальники позапланово перевірять більше 1000 об’єктів з високим ступенем ризику – школи, дитячі садки, торгові центри, будинки культури тощо.

Читайте також: У центрі Запоріжжя горів супермаркет

загрузка...