У Запорізькій області знайшли більше 30 старих військових снарядів та авіабомбу – фото

47
Фото: zp.dsns.gov.ua

Фахівці-піротехніки знешкодили 32 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, які були виявлені у селі Михайлівка. Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС Запорізької області. 

16 квітня під час проведення земляних робіт на території агрофірми «Славутич» в Михайлівці Вільнянського району працівники знайшли підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні. Громадяни повідомили про це Службу порятунку «101».

Прибувши на місце події, спеціалісти ДСНС ідентифікували: артснаряди калібром 105 мм – 1 одиниця, калібром 88 мм – 1 одиниця, калібром 76 мм – 9 одиниць, калібром 57 мм – 5 одиниць, калібром 45 мм – 1 одиниця, калібром 23 мм – 2 одиниці, 6 мінометних мін калібром 82 мм, одну авіабомбу ОАБ-2,5кг та одну гранату Ф-1 часів минулих війн.

Фото: zp.dsns.gov.ua

Всі виявлені ВНП знищили в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Рятувальники звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт, адже дуже часно на власних присадибних ділянках та городах люди знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні. В таких випадках треба:

  • припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
  • в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
  • організувати охорону небезпечного місця;
  • не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;
  • ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Читайте також: В запорожские школы приехали пожарные — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...