У Зеленського знайшли кінобізнес в Росії, хоча він стверджував, що закрив його, – “СХЕМИ”

255

Комік Володимир Зеленський, який нещодавно заявив про участь у виборах Президента України, має кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що  закрив його ще в 2014 році.

У брехні актора викрили журналісти програми «Схеми». Потенційний кандидат в президенти є співвласником трьох російських компаній з виробництва кіно-, відеофільмів і телевізійних програм: «Вайсберг Пикчерс», «Платинумфильм»і «Грин Филмс». Засновником їх усіх є кіпрська компанія Green Family LTD, кінцевими бенефіціарами якої вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлєв, Борис і Сергій Шефіри і соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч.

Крім того, Green Family LTD – співзасновниця ТОВ “Квартал 95” в Україні, – повідомляє УП.

Наразі всі компанії є працюючими і прибутковими. При цьому щороку їхній дохід зростає, а нещодавно фірма “Грин Филмс”, якою Зеленський володіє через кіпрську компанію, перемогла у конкурсі на отримання часткового фінансування виробництва кінострічки з російського бюджету.

В грудні минулого року Володимир Зеленський заявив, що востаннє співпрацював з російськими колегами у 2012 році.

«Останній фільм, який ми робили з російськими колегами, значить, у 2012 році, а в ефір він виходив у 2014-му», – заявив Зеленський і додав, що «припинилося все за взаємною “симпатією”.

«У нас був офіс у Москві. Це все було до 14-го року. Ми закрили бізнес, який приносив дуже багато», – розповів він.

За даними реєстру прокатних посвідчень кінострічок у Російській Федерації, «Грин Филмс» продовжила продюсувати кінострічки у Росії після початку воєнної агресії у 2014 році. Йдеться про фільми «8 нових побачень» (2014 рік), «Між нами дівчатами» (2015 рік), «Петля Нестерова” (2015 рік), «8 найкращих побачень» (2016 рік)», – виявили журналісти.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...