Українська перемога: танцювальна пара завоювала Гран-прі міжнародного інклюзивного фестивалю-конкурсу в Грузії (фото)

29
Наталія Видайко та Сергій Рогаль на фестивалі-конкурсі "Іверія-Брілліант". Фото - Наталія Видайко
Українці Наталія Видайко та Сергій Рогаль завоювали Гран-прі міжнародного інклюзивного фестивалю-конкурсу “Іверія-Брілліант”, який відбувся в Грузії. Дана новина з’явилася на офіційній Фейсбук-сторінці Президента України Петра Порошенка.

“Українці Наталія Видайко та Сергій Рогаль виграли Гран-прі міжнародного інклюзивного фестивалю-конкурсу “Іверія-Брілліант”, який проходив днями у Грузії. Вінничани Наталя на Сергій – танцювальна пара на візках. Вони виконали запальний рок-н-рол і романтичний вальс, які й принесли їм Гран-прі фестивалю. Вітаємо наших переможців! Ви – найращі!”, – написав Петро Олексійович. 

Українці Наталія Видайко та Сергій Рогаль виграли Гран-Прі міжнародного інклюзивного фестиваля-конкурсу «Іверія —…

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 19 листопад 2018 р.

Держава поступово впроваджує нові реформи, основним завданням яких – є покращення життя суспільства. На прикладі європейських країн, Україна зробила потужний крок і в розвитку інклюзії. Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що 12 червня в місто Мелітополь Запорізької області, завітала дружина Президента України. Марина Порошенко відкрила тренінг «Впровадження інклюзивної освіти в Україні: регіональний вимір», в ході якого розповідали, як впровадити систему інклюзивної освіти для дітей в Україні.

Читайте також: Українці рівняються на європейські системи освіти: в Запорізькій області відкрився перший інклюзивно-ресурсний центр (фото)

загрузка...
Загрузка...