У водах Азовського моря поблизу Бердянска ФСБ РФ затримали 7 суден – ФОТО

332
Фото: facebook.com

За минулу добу берегова охорона прикордонної служби ФСБ РФ перехопила в морі відразу 7 торговельних суден, які прямували до/з Маріуполя/Бердянська.

Як повідомляє на своїй сторінці в Facebook журналіст Андрій Клименко, це новий “рекорд” від російських прикордонників. До цього, за день вони максимально затримували 5 кораблів (4 липня).

За данними моніторингової групи “Майдану Закордонних Справ”, “Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень” та “BlackSeaNews”, 8 липня з 00:30 до 23:00 катери берегової охорони прикордонної служби ФСБ РФ перехопили 6 суден, що йшли до/з Бердянська або Маріуполя (район перехоплення помічений на Карті 1 жовтим маркером). Ще одне судно було перехоплене близько 01:00 в тому ж районі.

Фото: facebook.com

Список суден, що затримувались:

Фото: facebook.com

Нагадаємо, кризова ситуація для торгових суден, що обслуговуються в українських портах Азовського моря склалася з середини травня. Тоді російська сторона під виглядом військових навчань почала щодня на кілька годин затримувати торгові судна, які прямують з/до портів Бердянська та Маріуполя. Раніше Forpost повідомляв, що в ніч на 6 червня, в акваторії Азовського моря недалеко від Бердянська, російські прикордонники затримали судна з Туреччини та України. Наступне затримання відбулося 13 червня, близько 6:20 ранку. В районі Бердянської коси було зупинено судно, яке йшло з Маріуполя в Монфальконе (Італія). 24 червня в 25 кілометрах від Бердянської коси, прикордонна служба ФСБ Росії затримала українське судно «MEDNOGORSK». 28 червня силовики затримали турецький суховантаж “KALELI ANA” і ліванський балкер “ASTORIA”. Наступна затримка сталася в ніч з 2 на 3 липня. Майже в одній точці на південь від Бердянської коси, кораблем берегової охорони ФСБ РФ були затримані 2 турецьких судна. А в ніч з 3 на 4 липня ФСБ РФ затримали відразу 6 кораблів.

Читайте також: В запорожской «Дубовке» провели тест-драйв роботов-уборщиков — ФОТО

загрузка...