Видео дня: ВСУ показали испытания самого мощного украинского оружия

637
Фото: скриншот с facebook.com

Штаб Объединенных сил показал эффектное видео самого мощного на сегодняшний день украинского вооружения – тактического ракетного комплекса “Точка-У”.

Тренування ракетників

“Точка”, яка здатна поставити переконливу крапку#ООС #операція_ОСВірні взятим на себе міжнародним домовленостям, українські війська відвели у визначені райони підрозділи ракетників. Та у разі загрози щомиті грізна зброя Об'єднаних сил може уразити підступного ворога, на який глибині своїх бойових порядків він би не знаходився.Заради миру на українській землі цей ракетний підрозділ у лічені хвилини піднімається за сигналом тривоги, висувається у потрібний район і наносить ефективний точковий удар по найважливіших цілях противника у тактичній та оперативній глибині його військ. Тим самим ракетний комплекс “Точка-У” ставить переконливу крапку у факті самого існування противника, скупчення його військ та найважливішого озброєння.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Понеділок, 24 вересня 2018 р.

 

“Точка”, яка здатна поставити переконливу крапку.

Вірні взятим на себе міжнародним домовленостям, українські війська відвели у визначені райони підрозділи ракетників. Та у разі загрози щомиті грізна зброя Об’єднаних сил може уразити підступного ворога, на який глибині своїх бойових порядків він би не знаходився.

Заради миру на українській землі цей ракетний підрозділ у лічені хвилини піднімається за сигналом тривоги, висувається у потрібний район і наносить ефективний точковий удар по найважливіших цілях противника у тактичній та оперативній глибині його військ. Тим самим ракетний комплекс “Точка-У” ставить переконливу крапку у факті самого існування противника, скупчення його військ та найважливішого озброєння”, – сказано на официальной странице ООС в Facebook.

Фото: скриншот с facebook.com

Максимальная дальность стрельбы “Точка-У” – 120 км, время до цели – 136 секунд. Масса ракеты составляет до 482 кг. В нею можно входить обычное, ядерное и химическое снаряжение.

Фото: скриншот с facebook.com

Смотрите также: Президент України Петро Порошенко розказав про досягнення та найближчі цілі

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...