Відомий спортсмен із Запоріжжя став росіянином – відео

6104
Фото: Google.com

Запорізький гімнаст Олег Степко, який раніше виступав за збірні України та Азербайджану, офіційно став громадянином Російської Федерації. Про це повідомляє “ТАСС”.

Спортсмен отримав новий паспорт ще в кінці березня, однак прокоментував свій вчинок лише зараз.

“Якби я залишився в Азербайджані або повернувся назад в Україну, то вже закінчив би зі спортом. Але я цього не хочу, я в гімнастиці вже 20 років і маю намір розвиватися далі”, – заявив Олег Степко.

За словами 24-річного гімнаста, він розуміє, що багато людей негативно реагують на його рішення.

“Про справжні причини переходу я буду говорити тільки тоді, коли покажу за Росію якийсь результат. Ніхто не знає, чому я поїхав з України, і що розлучився з хлопцями та федерацією без всяких конфліктів”, – сказав спортсмен.

Про свою нову команду він сказав наступне:

“Чи вдалося мені стати своїм? Я вже досить давно в гімнастиці, з багатьма хлопцями дуже добре знайомий. Але дружні відносини – це одне, а перейнятися командним духом – це інше. Якщо я зможу гідно виступати, а команда буде в мені впевнена, що не підведу, то постараюся стати для неї своїм”.

Варто відзанчити, що Олег Степко народився та виріс у Запоріжжі. Він є вихованцем СДЮШОР №1. У складі збірної України Олег перемагав на Всесвітній Гімназіаді, а також був мультимедалістом Юнацьких Олімпійських Ігор, призером Всесвітньої Універсіади і чемпіоном Європи у 2013 році. На Олімпіаді-2012 Степко зупинився за крок від медалі в командному змаганні.

Однак вже у 2016-му на Іграх в Ріо-де-Жанейро Олег представляв команду Азербайджану, та заявлял, що “Азербайджан – це його країна”:

А ще черз рік Степко прийняв рішення перебратися в Росію та стати громадянином РФ. Просто зараз вже колишній український гімнаст бореться за медалі чемпіонату Росії.

Читайте також: У Запоріжжі фальсифікують голосування за петицію: ОСББ хочуть позбавити коштів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...