У Запоріжжі фальсифікують голосування за петицію: ОСББ хочуть позбавити коштів

887
Фото: ep.zp.gov.ua

Щоб “витягнути” петицію проти отримання співфінансування з міського бюджету на ремонти багатоповерхових будинків ОСББ у Запоріжжі, застосовують шахрайство та маніпуляції. Петиція, яку подали лише кілька днів тому, б’є всі рекорди по швидкості появи підписів. Складається враження, що хтось кинув усі ресурси та власні зусилля для того, щоб петиція набрала потрібну кількість голосів.

При вибірковій перевірці тих, хто проголосував виявилися численні порушення. Імена людей, які проголосували повторюються, наприклад: (Матюха Олена Василівна (17.04.2018 17:41) МАТЮХА Олена Василівна (17.04.2018 17:53); Білая Тетяна Сергіївна (20.04.2018 8:16) Білая Тетяна Сергіївна (19.04.2018 13:12). Важко повірити, що мова йде про збіг обставин і голосують абсолютні тезки.

При перевірці можна зайти також імена людей, які більше не проживають більше у Запоріжжі. Активно голосують також і старожили – люди, яким зараз більше 90 років. Так, ми знайшли мешканців Запоріжжя, які народилися у 1924 та 1928 році.

Активні запоріжці, які звернули увагу на подібні маніпуляції припускають:
Те, що ми побачили, проаналізувавши рух петиції говорить про те, що в окремо взятому кабінеті однієї з партій сидить кілька працівників апарату партії, розгорнуто кілька браузерів з VPN або TOR-сервісами. І вже заздалегідь підготовлена ​​база електронних поштових скриньок з зареєстрованими бакаутами на базі даних людей з партійних списків прихильників. Паролі та пошти запам’ятовуються браузером. Це підготовчий етап. І тепер кілька операторів з партійних співробітників відпрацьовують свою зарплату шляхом входу в акаунт-кліка по голосуванню-виходу зі свого облікового запису-перезаходити на наступний. Ми також помітили, що у петиції використана інформація стосовно рішення Запорізької міської ради №40-2017-05-31 від 31 травня 2017 року, яка не відповідає змісту самої петиції, тобто взято “зі стелі”, – каже мешканка Запоріжжя пані Світлана.

У коментарі жінки, очевидно, мова йде про партію “Опозиційний блок” в Запорізькій міській раді, яка дуже активно та наполегливо просувала інтереси компаній, які пізніше стали керуючими компаніями. Нагадаємо, проведення конкурсу з визначення керуючих компаній в місті, викликало скандал та  сумніви з приводу законності конкурсу, а пізніше і судові процеси. 

Запоріжці обіцяють зібрати усі факти пов’язані з шахрайськими діями і звернутися до кіберполіції з заявою та проханням усе детально перевірити. Використання шахрайства на  державних сайтах з метою лобіювання чиїхось інтересів чи брудних схем є недопустимим.

Нагадаємо, наприкінці минулого року депутат міської ради від БПП-Солідарність Микола Бєлий зареєстрував проект рішення про співфінансування ремонтів у багатоповерхових будинках, що передбачає виділення з міського бюджету частини коштів на його реалізацію.  

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...