Повне знищення бодай найдрібніших згадок про Україну та українське – ціль російських окупантів на тих територіях, які вони тимчасово анексували. У запорізьких школах на ТОТ вчителі, які пішли на співпрацю із ворогом, для пропагандистських роликів розповідають про те, як їм важко було викладати предмети державною українською мовою, якою неякісною була українська освіта.
Проте насправді неякісними були самі “педагоги”, які через низький рівень самоосвіти та подачі матеріалу не поспівали за освітньою програмою. Втім за тимчасової окупації вони стали передовиками. Адже більшість українських вчителів відмовилися від співпраці з ворогом, натомість викладачами і навіть директорами шкіл стали колишні двірники чи лаборанти.
Нагадаємо, мешканець Мелітополя, який перебуває у родинних зв’язках з Балицьким, після захоплення Мелітопольського району підтримав окупантів та пішов з ними на співпрацю. До широкомасштабного вторгнення він працював звичайним озеленювачем ділянок, але з приходом «русского мира» отримав кар’єрний зріст. Спочатку, його призначили на посаду директора парку у Мелітополі. Потім, за протекцією Балицького, він був призначений на посаду директора департаменту культури, спорту та туризму окупаційної адміністрації, а згодом очолив так зване «министерство культуры, спорта и туризма военно-гражданской администрации Запорожской области», повідомили у пресгрупі УСБУ.
.
.
У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp