Запоріжжя та 3 міста обласного значення, можуть брати участь у процесі створення ОТГ – фото

291
Фото - Google
Віднині Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь і Токмак отримали можливість об’єднатися в територіальні громади з навколишніми селами. Про це повідомив голова ЗОДА Костянтин Бриль, на своїй сторінці в Facebook.

“Це стало можливим завдяки тому, що вчора Верховна Рада України прийняла в цілому дуже важливий законопроект № 6466 «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Це рішення дасть можливість суміжним територіальним громадам приєднуватися до громад міст обласного значення без зайвих бюрократичних процедур, тобто без проведення перших виборів до міської ради та виборів голови ОТГ. Крім цього, законопроект прирівняв територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ”, – зазначає губернатор. 

Міст обласного значення в області – п’ять: Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар, Мелітополь і Токмак. Проте Енергодар уже не зможе скористатися цією можливістю, адже суміжні з ним території повністю охоплені створеними ОТГ. А це означає, що взяти участь у процесі об’єднання зможуть Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь і Токмак. Процедура приєднання передбачає добровільність як з боку громад міст обласного значення, так і сільських, селищних громад, які межують із цими містами.

Костянтин Бриль також підкреслив, що на початку 2017 року, Запорізький регіон посідав 10 місце у всеукраїнському рейтингу щодо створення ОТГ, а зараз займає 4 місце по Україні.

 
Фото - facebook.com

Читайте також: Костянтин Бриль прокоментував свою декларацію, розказав звідки автомобілі та подарунки доньці

загрузка...