Одразу декілька ОСББ в одному районі Запоріжжя змогли реалізувати мрію

179

Запорізький нардеп ініціював встановлення вікон у двох районах Запоріжжя

За підтримки народного депутата України, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка в під’їздах багатоповерхівок ОСББ були замінені вікна.

Мешканці Заводського і Дніпровського районів зустріли новорічні свята в оновлених умовах. Встановлення сучасних стеклопакетів  виконано у  78 багатоквартирних будинках району.

На фото – нові вікна в будинках за адресами:

вул. Товариська 37 а, вул. Радіаторна 48, вул. Електрична 241:

вул. Бородинська 7, вул. Бородинська 19 а, вул. Лізи Чайкіної 59, вул. Незалежної України 31 (вікна встановлені у 11 під’їздах будинку):

вул. Хакаська,3; вул. Рельєфна, 6; вул. Професора Толока, 23; вул. Зестафонська 5, 20:

Від усіх мешканців будинку по вулиці Незалежної України 31, висловлюємо подяку всій команді Ігоря Артюшенка за нові вікна, нові надії, і казковий настрій на новорічні свята. До останнього не вірилося що будуть вікна. Але вони у нас є. – коментує мешканка будинку Тетяна.

Підтримка активних мешканців, які створили ОСББ, є пріоритетним напрямком діяльності Ігоря Артюшенка.

«Як людина, яка голосувала у Верховній Раді за всі законопроекти щодо ОСББ, дуже радий прояву активності людей. Все, що відбувається навколо – в їхніх будинках, на їхніх вулицях, в їхній країні – залежить від нас самих. Ми не можемо собі дозволити сидіти і чекати, поки хтось зробить наше життя кращим, тому діємо самі, згуртовано» зазначив парламентар.

 

Наразі депутат продовжує роботу, спрямовану на розвиток об’єднань співвласників будинків.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...