СБУ затримала африканця, який нелегально перевозив до Запоріжжя земляків

350

Колишній студент Запорізької державної медичної академії, після відрахування вирішив не повертатися додому і налагодив у Запоріжжі схему легалізації перебування в Україні громадян африканських країн.

В ході розслідування оперативники встановили, що у 2018  році, іноземця було відраховано з денної форми навчання за невиконання умов контракту. Після чого він мав виїхати з України, але цього не зробив та ухилявся від виїзду, повідомили у службі безпеки.

Також, встановлено, що африканець, користуючись авторитетом та маючи широке коло зв’язків в середовищі співвітчизників, що постійно проживають на території Запорізької області, використовуючи програми міжнародного студентського обміну намагався створити канал незаконного переправлення іноземних громадян з африканських країн через державний кордон України. Співробітники СБУ встановили, що він допомагав іноземцям легалізуватися на території України, а саме підшукував варіанти укладення фіктивного шлюбу, а також через свої зв’язки допомагав в оформленні  запрошень на навчання.

Крім цього, іноземець, знаходячись на території України систематично порушував закони України перебуваючи за кермом у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння чим виказував грубу неповагу до встановлених норм і правил поведінки на території України.

З урахуванням вимог міграційного законодавства співробітниками СБУ було прийняте рішення про видворення іноземця з території України.

Під час затримання він знаходився у стані наркотичного сп’яніння, вів себе агресивно та перешкоджав законній діяльності співробітників СБУ.

4 лютого 2019 року на підставі рішення про видворення нелегала було примусово повернуто за межі України.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...