Син ексвласника «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва придбав острів у Італії

70

Син ексвласника «Мотор Січі» В’ячеслава Богуслаєва – Олександр Богуслаєв придбав острів на узбережжі Італійської Лігурії. Як повідомляє «Європейська правда», покупка коштувала йому 10 мільйонів євро.

Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова – менш ніж пів кілометра (470х450 метрів), він піднімається над рівнем моря на висоту 87 метрів.

Галлінара відомий «уламок» Лігурії, який недоступний для туристів і відомий своєю формою «черепахи». Острів був притулком для святих і пап упродовж тривалого часу. Відтоді Галлінарі перейшла під прямий захист Ватикану і стала резиденцією дуже потужного бенедиктинського абатства, яке між VIII і XIV століттями мало володіння аж до Каталонії і Провансу.

Більш ніж 40 років островом володіли 9 п’ємонських та лігурійських родин. За інформацією видання, перемовини про купівлю почались ще в травні та завершились 17 липня цього року. Офіційно він придбаний компанією «Монте-Карло La Galinette», яку власне і очолює Олександр Богуслаєв.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...