Поліцейського з Бердянська звинувачують у привласненні мільйона гривень в складі ОЗУ

118

Співробітника Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області звинувачують у злочинній діяльності в складі злочинного угрупування. Обвинувальний висновок у відношенні правоохоронця та інших учасників ОЗУ вже спрямовано до суду.

Як повідомляє «Ріа-М» слідство постановило, що упродовж 2013-2019 рр., у Бердянську діяла злочинна група. ОЗУ привласнювала кошти від продажу нерухомості. За попередньою інформацією співробітник поліції виконував одну з головних ролей. Саме він надавав дані про власників нерухомості серед людей, які мають алко- та наркозалежність та перебувають в розшуку.

Надалі, погрожуючи зброєю доставляв постраждалих в спеціально обладнане приміщення. Там силоміць утримували людей і здійснювали фізичний та психологічний тиск доки вони не погодяться продати квартири. Після купівлі-продажу члени ОЗУ шахрайським шляхом привласнювали гроші своїх жертв.

Звинуваченим загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в Мелітополі.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...