Вимогу “ЄС” підтримати медиків у час епідемії Арахамія назвав провокацією

6313

Голова фракції політичної партії “Слуга народу” Давід Арахамія вважає, що вимога скликати позачергове засідання ВР та розглянути питання підтримки лікарів в час пандемії є провокацією.

Про це він написав у спільному чаті “слуг народу” чим створив справжній скандал.

Вчора, 5 травня стало відомо, що депутатам від політичної сили “Європейська Солідарність” вдалося зібрати необхідну кількість підписів, щоб ініціювати позачергове засідання ВР. Мова йде про розгляд питань стосовно виплати медпрацівникам страховки у 200 тис. грн в разі захворювання, а в разі смерті – виплата складе 1,5 млн грн. Друга ініціатива стосується тест-систем і третя – виплати надбавок до заробітних плат медпрацівникам, залученим до протиепідемічних заходів.

Під цією ініціативою поставили підписи 156 народних обранців у тому числі декілька “слуг народу”. Враховуючи, що “Слуга народу” складає монобільшість у парламенті, обійтися без підтримки хоч кількох “слуг” дуже складно, а якщо їх вдається знайти, то голова фракції сильно лютує. Судячи із злісного повідомлення він вважає, що ініціатив від “опозиції” не повинно бути, а якщо вони є, то їх потрібно блокувати, а не підтримувати.

Щоб перетягнути бонуси на свій бік “слуга” Арахамія вирішив зареєструвати аналогічний законопроект і цим самим не дати ініціативі “Європейської Солідарності” бути реалізованою. Відомий політичний маневр, який також часто застосовують у міській раді Запоріжжя.

Детальніше про лють Давіда Арахамії стосовно цього питання можна прочитати у його повідомленні “слугам”.

Читайте по темі: ВР скликають для розгляду питань страховки та умов роботи медиків

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...