На Запоріжжі викрито схему розкрадання понад 400 тисяч державних коштів

138
Фото: google.com

Поліцейські спільно з працівниками Служби безпеки України в місті Бердянськ викрили злочинну схему, за якою держава  недоотримала гроші.

Керівництво одного з санаторіїв по вулиці Макарова в місті Бердянськ, зловживаючи службовим становищем, заволоділо грошовими коштами у сумі понад 400 тисяч гривень.

Встановлено, що у зв’язку із заборгованістю по зарплаті і податкам, рахунки санаторію були заарештовані. Всі зароблені кошти повинні були обліковуватися та за їх рахунок гаситися борг. Але керівництво, в особі директора, його заступника та близького родича одного з фігурантів, продовжили використання будівель і споруд санаторію для оплатного розміщення відпочиваючих, а отримані готівкові кошти не оприбутковували, чим заподіяли шкоду державі.

9 липня фігурантам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст.366 Кримінального кодексу  України (Службове підроблення).   Триває досудове розслідування.

загрузка...