“Я повний профан” – у мережу “злили” прослушку наради Гончарука

286

У мережі опублікували прослушку з наради прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, у якій він заявляє, що є повним профаном та визнає свою некомпетентність в економіці. Також з’явилася інформація, що він написав заяву на звільнення.

Аудіозаписи з наради опублікували в анонімних каналах в  Telegram та Youtube.

Повідомлення про заяву Гончарука про відставку з’явилося на телеграм-каналі, наближеному до Банкової. Автор посилається на джерело в Офісі президента.

В опублікованих записах голоси схожі на голоси Гончарука,  заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової, усі говорять російською мовою.

Журналісти УП звернулася до пресслужби Гончарука і спробувала зв’язатися з Маркаровою. На повідомлення ніде не відповідають. У Нацбанку від коментарів відмовилися.

УП пише, що 13 січня в Офісі президента відбулася велика апаратна нарада за участі усього керівництва ОП, Кабінету міністрів та Верховної Ради.

Гончарук і його уряд звітували перед президентом. За словами очевидців, Гончарук повідомив, що Кабмін виконав близько 80% завдань, які йому поставили в ОПУ.

На нараді не обговорювали ротацію в Кабміні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...