До самогубства Владислава Волошина, очевидно довели – свідчення дружини льотчика

907
Волошина
фото: Forpost
Прокуратура повідомила, що  отримала свідчення від дружини загиблого Владислава Волошина. Жінка повідомляє, що за добу до самогубства на телефон її чоловіка хтось подзвонив, пише facenews, посилаючись на джерела в прокуратурі. 

До дзвінка, протягом дня Владислав Волошин був активним та веселим, та коли слухавку поклав – чоловіка наче підмінили. Він відмовився спілкуватися і квапливо пішов спати. Наступного дня пригнічений стан продовжувався, в нього не було бажання щось розповідати та їсти, – розказала дружина Волошина

Вона не знає від кого був дзвінок, адже відразу після самогубства чоловіка, усі речі, які могли б допомогти слідству забрали правоохоронці. На разі прокуратура вивчає усі можливі підказки, які дали б відповідь на запитання – хто довів до самогубства Владислава Волошина.

Нагадаємо, 18 березня у ліжку власної квартири знайшли мертвим українського учасника АТО, льотчика та Народного героя України Владислава Волошина. У свої 29 років він скоїв самогубство, зробивши постріл в груди. 

Друзі та знайомі загиблого запевняють, що Владислава штовхнули до трагічного вчинку. Він виконував обов’язки керівника КП “Миколаївський аеропорт”, зараз на підприємстві проводять ремонтні роботи на велику суму коштів. За словами близьких керівника аеропорту, якістю роботи чи то був невдоволений чи мусив вдавати, що незадоволений губернатор Микорлаївської області. Пізніше в мережі з’явилася переписка між Владиславом та його товаришем, з якої чітко видно, що вимоги і накази голови Обласної адміністрації Миколаєва дуже пригнічували Волошина.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...