Фірма, яка належить родичам чиновника Запорізької міськради виграла тендер на 2 мільйони

883
Сергій Білов
Фірма має ручними газонокосарками з бензиновим двигуном викошувати газони, кусторізом високу траву, прибирати і вивозити скошену траву.

КП “Зеленбуд” Запорізької міської ради за результатом тендеру уклало угоду з  ТОВ “Теплобудімпорт” на покіс трав і бур’янів на території Запоріжжя вартістю 2,38 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро, пише видання “Наші гроші.Запоріжжя”.

Єдиним конкурентом переможця на тендері виступило дніпровське ТОВ “Торговий Дім Руд Екзост Сістем”. У відкритих джерелах фірма відома виробництвом деталей до автомобілів, паркових меблів, різного виду станків, опалювального обладнання, тощо. Раніше на один з тендерів “ТД “Руд Екзост Сістем” подало на підтвердження досвіду інформацію про договір з ТОВ “ВО Запоріжресурс”, яке зареєстроване в Запоріжжі, по вул. Макаренка, 9. Тут же зареєстровано і “Теплобудімпорт”.

Фірма ТОВ «Теплобудімпорт» належить членам сім’ї глави Управління туризму Запорізької міської ради Сергія Білова, який є підлеглим заступника мера Анатолія Пустоварова. Нагадаємо, що фірма, фігурує в справі про розкрадання бюджетних коштів. 

В квітні “Теплобудімпорт” отримало замовлення від Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА на реконструкцію обласного художнього музею в Запоріжжі вартістю 35,47 млн грн. При цьому, дві дешевші пропозиції були відхилені. В травні “Теплобудімпорт” отримало замовлення Департамент капітального будівництва вартістю 4,56 млн грн на реконструкцію каналізаційної мережі в смт Чернігівка. На цьому тендері 3 дешевші пропозиції також були відхилені.

Нагадаємо, раніше Forpost писав, що у минулому році фірма ТОВ «Укртехбуд» в будинках № 37А, 37Б, 37В по вул. Історична провела ремонтні роботи по освітленню в під’їздах, на які витратили 125 тис. Грн. Цікаво те, що печатки ТОВ «Укртехбуд» і багатьох інших фірм, були знайдені в одному офісі з ТОВ «Теплобудімпорт», яка фігурує в справі про розкрадання бюджетних коштів.

Читайте також: Избежал тюрьмы: запорожский чиновник согласился дать показания в громком деле братьев Марченко, взамен на условный срок

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...