Канада вимагає від Ірану компенсацію для родичів загиблих в розмірі 1,1 млрд доларів

38
Фото: Google.com

Юристи з Канади готують позов проти Ірану. Вони вимагатимуть, щоб родичам загиблим під час збиття літака МАУ під Тегераном (мова йде про громадян Канади), виплатили компенсації.

Про це повідомляє «ТСН» з посиланням на «The New York Times».

Груповий позов приєднають до інших, які вже існують. Зокрема, вони стосуються виплати жертвам вибухів, вбивств та викрадень. Ім’я головного позивача значиться як анонім. Причина – безпека позивача.

У свою чергу глава МЗС Ірану Джавад Заріф повідомив, що виплачувати кошти вони не збирають посилаючись на те, що того дня діяли згідно з нормами міжнародного права, пише «Гордон».

Президент України Володимир Зеленський в січні розповів, що родини загиблих від держави отримає компенсацію в розмірі 200 тисяч гривень. Також від Ірану наша сторона вимагатиме додаткових компенсацій. Однак на сьогодні невідомо, які конкретно дії виконані, щоб притягнути винуватців до відповідальності.

Нагадаємо, 8 січня в небі Тегерану розбився боїнг 737. На борту знаходилося 176 осіб (167 пасажирів та 9 членів екіпажу). Пізніше стало відомо, що літак збив Іран помилково.

Читайте також:

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...