Мешканка Запорізької області розповіла, що держава постійно відтерміновує строки, коли українців заберуть з Уханя

132
Скріншот з відео

В 53 українців, які знаходяться в Китаї, уривається терпець. Влада годує їх обіцянками, що скоро має вилетіти літак з Києва, який доставить всіх додому. Однак терміни постійно переносяться.

Через соціальні мережі мешканка Мелітополя Ірина Чуйко звернулася до всіх дописувачів. Вона разом з іншими нашими українцями застрягла в місті Ухань. Зараз ситуація загострилася, тож варто повертатися, проте їх ніхто не поспішає забирати.

«Доброго дня. Ми знаходимось в місті Ухань. З кожним днем стає все гірше. Наша держава постійно годує нас обіцянками, що немає фінансування, літак затримується. Кожного разу змінюється інформація: немає місця в Україні, нас не можуть заселити й т.і.», – пряма мова Ірини.

Також на відео записані інші мешканці гуртожитку, яких заселили сюди на карантин. Вони зазначають, що виходити дозволяють лише раз на три-чотири дні одній людині з родини за харчовими продуктами. В супермаркетах дуже швидко розбирають продукти, особливо овочі та фрукти.

«Ми хочемо звернутися до міністра охорони здоров’я з тим, що всі люди, які знаходяться на карантині (в Ухані), дали згоду і заповнили всі форми для проходження 14-го карантину в Україні».

На щастя, симптомів коронавірусу в наших громадян немає.

Нагадаємо, переший випадок коронавірусу зафіксували в місті Ухань. На сьогодні від цього вірусу померло вже 1018 китайців. Коронавірус поширився за межі країни, вірус зафіксований вже у 24 країна світу та Гонконгу. Відомо, що у двох українців підтвердили коронавірус 2019-nCoV. Вони члени екіпажу судна «Diamond Princess». Корабель пришвартований на березі Японії, пише 24 канал.

Читайте також:

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...